Kerokaas vieläkö Vilhontiellä rupusakki mellastaa vai onko paikka, talot jo siistitty narkeista ja juopoista? Mitkä pahimmat alueet paimiossa täällä hetkellä asua?
Rupusakkia
7
308
Vastaukset
- HAISu
Siwan lähellä asuu pahoja poikia ja usein huutavat ihan hulluja juttuja.
- yökötys
Kutos talossa ainakin virtsa haisee rappukäytävässä niin vietävästi, että laatta lentää..
- niinonkäynyt
Luonto hoitaa asian siten, että pahimmat narkkikset ja sekakäyttäjät joutuvat manan majoille ja ympäristö rauhoittuu.
- yökötys_mee_suihkuun
narkit lähteny mutta ryssiä helvetisti...kusi siellä ei haise.ehkä sä haistit oman kusenhajus
- tyytyväinen_asiakas
Vilhontien huumesakki on tosi mukavaa porukkaa, hyvin opastavat käytön saloihin. Ensimmäinen piikki on ilmainen!
- captainobvious66
Tulee vaan selkä kipeäksi kun rahaa niitä ensimmäiseen hasispiikkiinsä kuolleita nuoria multiin. Ja onko se ihmekään? THL:n mukaan pelkästään kannabista käyttää tai on käyttänyt 700.000 suomalaista. Näitkö tänään kadulla, kaupassa tai jossain 25-35 vuotiaan suomalaisen? Oli noin 30% todennäköisyys että kyseessä oli NARKKARI!
Sanoisin suoraan että vanhusten ja lasten ei kannata liikkua edes lähikauppaan alle 10 hengen saattuetta, sillä jopa paimiossa lähestulkoon 1000 ihmistä (tilastollisesti) jotka ovat käyttäneet tai käyttävät laittomia HUUMAUSAINEITA!!!
etkö usko? Tästä linkistä todisteet, lähde THL(terveyden ja hyvinvoinnin laitos)
https://www.thl.fi/fi/web/alkoholi-tupakka-ja-riippuvuudet/huumeet/kannabis/kannabiksen-kaytto-suomessa
- voevoe_
kukaan ei ole kuollut ikinä hasikseen saatanan tollo.viinaan kuolee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857445- 965384
- 2574595
- 444495
- 623247
- 492685
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222348Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292322- 492313
- 412174