Näin viikolla tähdenlennon

Toivoin aika monta asiaa... <3
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minäkin näin jokunen vuosi sitten sellaisen ja toivoin montakin asiaa...yksikään niistä eivät ole tähänkään päivään mennessä toteutuneet,eivät olleet edes mitenkään mahdottomilta kuulostavia toiveita mutta kuitenkin olivat sellaisia joihin en voi itse vaikuttaa.

Äänestä
  • Minäkin olen nähnyt aiemminkin, toivoin ja osa on jo toteutunutkin!

    Mulla on just nyt aika herkkä hetki menossa. Universumi välittää minulle tietoa.. ja kaipaan miestä <3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


todellailoinen kirjoitti:

Toivoin aika monta asiaa... <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu