Toivon taas kaikkea hyvää.

olkaa onnellisia ja käyttäkää elämämme siihen mihin se kuuluukin, eli elämiseen, niin ettei kaduta vanhempana.

Minä näin en tule tekemään. En kykyne, liian neuroottinen.
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En minäkään.......

Äänestä

Sama täällä.
Ei pysty.

Äänestä

yksin syntymästä kuolemaan.

Äänestä

tere

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustatulevaisuus kirjoitti:

olkaa onnellisia ja käyttäkää elämämme siihen mihin se kuuluukin, eli elämiseen, niin ettei kaduta vanhempana.

Minä näin en tule tekemään. En kykyne, liian neuroottinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu