Tanjalle hyvää yötä

Kaipaan pahasti sua. On ollut ikävä.
484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samoin.. mulla on ikävä sua vielä 2080-luvulla ! Voitaisko tehdä asialle jotain?

Äänestä
  • Sähän oot jo reilut 94 silloin! Mullakin kortti uusiutunu jo pari kertaa siihen mennessä.

    Äänestä

Muistatko mut, aloittajan, M-miehen? Tanjaaa -- ?

Äänestä
  • Anna parempi vinkki....että oikea havaitsee huutosi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieheltäsulle kirjoitti:

Kaipaan pahasti sua. On ollut ikävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu