Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Treffi palstat

Onko tosi että kaikki nuo palstat on vain kuvia kauniista naisista, jotka ei le todellisia treffi ehdokkaita. Olen yrittänyt varmaan kymmeniä aina tulee vain maksulappu esille. Missä kaikki todelliset naiset piileksii luulen kuitenkin olevan sen verran ihmisen näköinen että kelpaisin jollekkin salarakkaaksi olen sexittömässä avoliitossa olen 63vuotias ja hiukset päässä järki tallella.
1381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kyllä ne ovat huijausta.

Äänestä

Luuserit ja epätoivoset noilla sivuilla käy

Äänestä

Minä haluaisin kanssasi kokeilla:)Kotona sama tilanne.
En ole luuseri -nainen ollenkaan.Melkein ikäisesi ja hyvän naisihmisen näköinen halukas.
Jos sinulla olisi sellainen tilanne että haluaisit naisen tekevän kaiken,en ole oikea tyyppi.Enkä myöskään missään nimessä maksullinen:)

Äänestä
  • Laitappa yhteystietosi, niin katsotaan miten voidaan auttaa toisiamme.

    Äänestä

  • Mihin katosit

    Äänestä

  • Terve,en voi laittaa tähän tietojani.Hankala homma.

    Äänestä


  • Kokeilin,mutta sinnehän pitää myös laittaa.........ja mä olen varattu,sorry!

    Äänestä

  • Eikö siellä voi ottaa suoraan yhteys ninimerkkiin.

    Äänestä

  • Mä en ainakaan onnistu.Vaaditaan kuvaus itsestä ja valokuva.Voishan sitä jotain sinne kehitellä,mutta mä en viitsisi lähteä tämän enempää huijauslinjalle.Enkä mä ole kovin hyvä tuossa virtuaalimaailmassa....vois tulla paha kämmi:):)

    Äänestä

  • Harmi tuntui jo, että löytyi sielunkumppani.

    Äänestä

  • Niinpä.Mukava,että hetken oli mahdollisuus ilmassa:)

    Äänestä

  • Voitaisko kuitenkin vaihhtaa ajatuksia? Kokeile vielä iskuri "Kapo"Tein uuden nimimerkin vain sinua varten.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Turhautuminen kirjoitti:

Onko tosi että kaikki nuo palstat on vain kuvia kauniista naisista, jotka ei le todellisia treffi ehdokkaita. Olen yrittänyt varmaan kymmeniä aina tulee vain maksulappu esille. Missä kaikki todelliset naiset piileksii luulen kuitenkin olevan sen verran ihmisen näköinen että kelpaisin jollekkin salarakkaaksi olen sexittömässä avoliitossa olen 63vuotias ja hiukset päässä järki tallella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu