Onko tosi että kaikki nuo palstat on vain kuvia kauniista naisista, jotka ei le todellisia treffi ehdokkaita. Olen yrittänyt varmaan kymmeniä aina tulee vain maksulappu esille. Missä kaikki todelliset naiset piileksii luulen kuitenkin olevan sen verran ihmisen näköinen että kelpaisin jollekkin salarakkaaksi olen sexittömässä avoliitossa olen 63vuotias ja hiukset päässä järki tallella.
Treffi palstat
Turhautuminen
1381
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kyllä ne ovat huijausta.
Luuserit ja epätoivoset noilla sivuilla käy
Minä haluaisin kanssasi kokeilla:)Kotona sama tilanne.
En ole luuseri -nainen ollenkaan.Melkein ikäisesi ja hyvän naisihmisen näköinen halukas.
Jos sinulla olisi sellainen tilanne että haluaisit naisen tekevän kaiken,en ole oikea tyyppi.Enkä myöskään missään nimessä maksullinen:)
Laitappa yhteystietosi, niin katsotaan miten voidaan auttaa toisiamme.
Mihin katosit
Terve,en voi laittaa tähän tietojani.Hankala homma.
Kokeile http://www.ilmainen-treffi.com ( Herkko ID#808)
Kokeilin,mutta sinnehän pitää myös laittaa.........ja mä olen varattu,sorry!
Eikö siellä voi ottaa suoraan yhteys ninimerkkiin.
Mä en ainakaan onnistu.Vaaditaan kuvaus itsestä ja valokuva.Voishan sitä jotain sinne kehitellä,mutta mä en viitsisi lähteä tämän enempää huijauslinjalle.Enkä mä ole kovin hyvä tuossa virtuaalimaailmassa....vois tulla paha kämmi:):)
Harmi tuntui jo, että löytyi sielunkumppani.
Niinpä.Mukava,että hetken oli mahdollisuus ilmassa:)
Voitaisko kuitenkin vaihhtaa ajatuksia? Kokeile vielä iskuri "Kapo"Tein uuden nimimerkin vain sinua varten.