Miltä tuntuu?

61v

Miehet/pojat kertokaa miltä tuntuu ottaa suihin ja kun mies laukeaa suuhun? Mä kans haluaisin suuta.

29

1233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • markkupoika2222

      Heippa
      Tuntuu aivan ihanalta kun lämmin suihku virtaa suuhun ja perään kun saa pissa suihkun aina paranee , kokeillaanko?
      laita viestii [email protected]

    • lipaisijamies

      Hyvältä ja tosi kiimaiselta, kannattaa kokeilla. Vaimoni on kanssa hyvin innokas imaisemaan lastin. Minusta on kanssa upeaa nuolla vaimon pimpistä toisen miehen lasti ja sitten suudella vaimoa, se on jotain aivan mieletöntä ja maagista. Siinä yhtyy kolmen nesteet ja energiat!

    • freeballerboy

      En oo koskaan ottanu mut oon monta kertaa antanu niin et kaveri, toinen poika siis, on ottanu mult suihin ja sillo orkku on tuntunu tosi ihanalta.

      • 61v

        Minkä ikäinen sinä olet? Missä päin asustelet ja minkä ikäinen on kaveri joka hoitelee sinua suullaan?


      • 29m

        Turussa olisi nuorempi


      • freeballerboy

        Oon 19 ja kaveri on 16 molemmat pääkaupunki seudulta.


      • freeballerboy

        Hei sorry mut se mun kaveri on ihan kersa vielä :D


      • 61v

        Tiedän kyllä..mut kunhan vaan kysyin ;(


    • ikämies56v

      Nuoresta miehestä asti on toisen miehen kalu kiinnostanut itseäni, mutta meni 40 vuotta hetero suhteessa, jossa edelleenkin pysynyt, ennenkuin eräänä iltana olin tilanteessa jossa olin polvillani toisen miehen edessä pitäen tämän isosta kyrvänvarresta kiinni ja imemässä ja nuolemassa sen terskaa.
      Joo, olin hiukan kännissä, mutta en sen kiihottavampaa ollut koskaan ennen kokenut, ja muistan hyvin nuo klassiset sanat "multa tulee kohta". Puristelin varren juureen nousseita kiveksiä ja tiesin kohta saavani sperma lastin suuhuni.
      Voi sitä jännityksen ja kiimaisen kiihkon määrää jota tunsin , kun lasti viimein tuli, tunsin sen lentävän vasten kitalakea ja en voinut muuta kuin niellä kaiken. Lopuksi nuolin kullin veltoksi asti ja sain kiitoksen hyvästä hoidosta, joka ei ole näinä vuosina jäänyt ainoaksi.

    • Teensen

      Tuntuu hyvältä, ihanalta lämpimän sperman tullessa suuhun, toisen miehen voihkiessa nautinnosta, lantion värähdellessä, kova kalu kädessäni. Löytyisipä vaki mies 55.

    • ddddddddddd

      Oh kun sai toi teksi mulla kovaksi kiimasen kalu entisestään pitää ottaa farkuista ulos ja alkaa runkkaa ja fantasiaa et mun kullia joku hyväilis ja runkkailis ja pussailis ja sit
      mä saisin antaa palkaks maukkaa siemennesteet
      Kiimatippaa pukkaa jo et farkutkin siitä jo kostuneet tippaa pukkaa ooooooooh
      mitä jätkät tekisitte tässä tilanteessa mulle

      • Ikämies56v

        Antaisin ison suonikyrpäni suuhusi.
        Mitä sinä tekisit silloin mulle??


    • Ikämiehet

      Me kaksi ikämiestä alastomana, hyväilen nuolen kalusi vartta joka kovana kädessäni, samettinen paljas terskasi suussani jota imen nuolen sormieni hyväillessä samalla kiveksiäsi peppuasi, voihkit lennättäessäsi nesteen suuhuni. Upea kokemus molemmille.

      • ikämies56v

        Taatusti tuntuisi hyvälle mulkussani ja jos nuolisit ja imeskelisit posliini pallejani niinkuin tekisin sinulle niin kyrpäni halkeaisi mehuihin.
        Onko sulla iso niinkuin itselläni?


    • jjjjjjjjjjjjjjjjjjjddd

      Siinä pussaisin sua aina reisistä ylöspäin ja välill ottaisin kalua suuhuni ja vetelisin
      kiimasta kyrpääs ees takas ja nuolisin palleja ja hellästi munia.
      Sit suukottelisin sua aina korvaan saakka sekä pussaisin sua lujaa suudellen kauan.
      Maistelisin sun kiimatippoja ja herkistelisin sun kyrpääs antamaan mulle lämmintä
      sonnin astutusnestettä. OOOOOOh mihi haluusit sen laskea päätä sä ja kerro.

    • ööööööööööffff

      17 posliini itell täs kiimalimat koko ajan valuu kattelen täs vähä porn siinä
      kundit hyväilee pussailee ja imee ja myös saavat laittaa lämpimään monesta asennosta kyll siinä itell alkaa nii olla kiima huipus et pitää varmaa jo tänää
      antaa toiset siemensyösyt lentää

    • llllllllcccc

      Mitä te puuhailette keskenää

    • hhhhhhhhhhhfff

      Älä ny nuorisoon sekaannu olisitko ite 16 v imenyt jotakin yli 60v siitintä

    • ArskaTG

      Miehellä oli iso kalu, menin polvilleni hänen eteensä ja avasin suuni ja otin kalun sinne, pidin kalun varresta kiinni ja vedin esinahkaa taakse ja tunsin kun terska paljastui suussani, tunnustelin sitä suullani ja tunsin terskan kaikki muodot. Otin kalun suustani ja katselin paljasta ja omasta syljestäni märkää terskaa, se oli hyvännäköinen ja hyvännmuotoinen. Otin sen suuhuni jälleen ja nautiskelin siitä miltä se tuntui, tunne oli upea, ymmärrän miksi naiset pitää imemisestä. Mies laukesi suuhuni ja nielin jokaisen tipan jonka ruiskutti suuhuni.

    • KKKKKkkkkkkkk

      seisoko sulla arska kun imit terskaa ja tuliko sulla omasta kalusta kiimanesteet ulos

      • ArskaTG

        Joo, seisoi. Olimme 69:ssä ja mies oli päälläni. Oli hauska katsella miehen kalleuksia kun ne olivat kasvojeni yläpuolella. Laukesin miehen suuhun tuossa asennossa. Imin miestä kun hän maksasi seilällään, situin vieressä ja imin, nuolin ja suutelin hänen isoa kaluaan ja komeaa terskaa. Hieroin tersakalla kasvojani ja huuliani, oli ihan tuntea pullean terskan sileä ihoa kasvojani vasten. Koetin deep troathia mutta terska oli niin suuri ettei se mahtunut syvälle kurkkuuni. Pyörittelin terskaa suussani ja tunsin kielelläni hänen frenulumin, pyöritin terskaa suussani puolelta toiselle ja mies laukesi suuhuni, imin hanakasti jokaisen ruiskauksen mitä kalusta tuli. Lopuksi pidin kalua käteni otteessa ja puristelin sitä että sieltä puristuisi viimeinenkin sperma tippa jonka imaisin aina suuhuni. Lopuksi katselin veltostuvaa isoa kalua, hyväilin sitä ja suutelin sitä ympäriinsä. Oli järisyttävä ensi kokemus! Mies kehui ettei ole koskaan saanut yhtä hyvää suutyötä, pyysi että tulisin hänen luokseen toistekin ja vaikka säännöllisin väliajoin sillä nautti käsittelystäni niin paljon. En ole koskaan mennyt takaisin, voi olla että en menekään, ehkä yksi kokeilu riitti minulle kun jäi sentään mukavat muistot.


    • jjjjjjjjffff

      Mitkä hyväilyt siel hemmoilla menos itel viel farkuis

    • ikämies56v

      Pitkänä jo roikkuu mulkku, kättä odottelee. En päästänyt eilen ulos satsia, hieroin pallit aroiksi ja nyt täynnä niin että särkee. Kiimalima roikkuu kullin päästä joka on hyvä merkki, runkkupäivä tulossa taas.
      Onko sulla jo latingissa aisa?

    • ddddxxxxx

      Joo viel ootan hetken ja pian alan lataa

    • Haluaisin imeä mieheltä spermat syvälle nieluuni, olisiko miestä joka toteuttaa toiveeni. Tykkäisin myös, että mies nussisi minua peppuun, nuolisi vielä spermansa suuhun. Saisin ne hänen suustaan takaisin. Mies/ mies 69

    • Kuoleva89

      Vitun hinttarit hävetkää...

    • Suihing05

      Olisiko imatran suunnalla vastaavaa toimintaa?
      Aiheesta kiinnostunut 40 ukm haluaisi kokea jotain...

    • Hyi fittu, mikä vaha imelä hinttari, YÖK 1

    • kokeile

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      101
      5227
    2. Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta

      Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk
      Maailman menoa
      54
      3885
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      25
      3438
    4. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      80
      2479
    5. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      24
      1919
    6. Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa

      kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois
      Maailman menoa
      394
      1753
    7. Tekeekö hän

      Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.
      Ikävä
      27
      1601
    8. Laine voitti oikeudessa

      Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?
      Savonlinna
      40
      1572
    9. Puistotyöntekijät

      Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔
      Ähtäri
      17
      1545
    10. Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?

      Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?
      Ikävä
      39
      1425
    Aihe