uusi turvatuote

terolahtinen

Löysin semmosen uuden turvatuotteen facesta ku spinne turvaranneke ja tykkään kovasti pitää niitä iltaisin lenkillä, vaikka hommasinkin ne vaimolle turvaksi. rannekkeissa on pienet terävät piikit joilla voi koittaa puolustautua jos joku käy päälle tai meinaa ottaa käsistä kiinni.

3

154

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tästälähtiennäin

      Minulla on käsi käsilaukussa tai taskussa, joissa on hiuslakka, Raid (isoille ja pienille ötököille, tappaa kotona ja puutarhassa) , tai mielellään stydimpää suihketta (ns. kodinhoitoaineet varsin sopivia). Tavoite on sumuttaa niin, ettei näkö palaa koskaan. Silmien hoidon jälkeen suoritan kohteelle kasvohoidon ja vartalohoidon. Niin hyvin kuin pystyn ja kykenen. Antaumuksella. Voimalla. Sydämeni kyllyydestä.

      Miten selitämme lapsillemme, lapsenlapsillemme Suomen muutoksen? Mitä olemme tehneet Suomelle ? Hävettää. Äänestämään....muita kuin Sipilää.

      • yhtrbrddv

        Todella fiksua, olettaen että selviät päällekarkauksesta, niin haluat sitten maksaa loppuelämäsi korvauksia kyseiselle henkilölle? Mitenkäs olisi jos vaikka hankkisit jonkun kaupallisen lupavapaan turvasumutteen, tai sitten yrittäisit josko lupa heltiäisi ihan oikeaan pippurisumutteeseen?


    • ddvedrvedv

      Täydellisen ylihinnoiteltu ja hyödytön kapine. Oikeasti, pitäisi olla rikos edes kaupata tuollaisia ihmisten "turvaksi". Kehittäjä ja myyjä taitavat olla henkilöitä joilla ei ole mitään kokemusta voimankäyttö tai väkivaltatilanteista, taitaa olla enemmän vaaraksi sivullisille kuin potentiaalisille päällekäyjille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      68
      2570
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      62
      2522
    3. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      68
      1742
    4. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      21
      1522
    5. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      20
      1470
    6. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      9
      1420
    7. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      15
      1332
    8. Millainen meno

      Viikonloppuna? Mulla hirvee vitutus päällänsä. Onko muilla sama tunne??
      Ikävä
      38
      1203
    9. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      8
      1147
    10. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      25
      1066
    Aihe