tää hallitus ei pääse maaliin asti

kulman takana jo kaato tapahtuu ei kannata alaleukaan venutella tveessä mä oksennan heti kun sen nään leukoneen.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

samaten määkin oksennan paskanpuhujalle.

Äänestä

koko suomi oksentaa näille rosvoille.

Äänestä

häpeen törsä rosvojen puolesta että hävettää,

Äänestä
  • NOOR, JOPPEN KUULUHUKRIHIIN HÄVEETRÄ,,:))))))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äölkioioioioio kirjoitti:

kulman takana jo kaato tapahtuu ei kannata alaleukaan venutella tveessä mä oksennan heti kun sen nään leukoneen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu