Kotkasta Diva?

Moi! Missä kaupassa on parhaat lehtivalikoimat, etsiskelisin uusinta Divaa. Alueelta Kotka tai Karhula. :)
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Karkkarista saat keskiolutta. Ja sinolia, että lasolia. Hyvät valikoimat.

Äänestä

Vielä siellä on Punaisen ristin kirpputori ja siellä on mahtava valikoima lehtiä, kannattaa mennä sinne.

Äänestä

Populuksen vieressä on levy ja lehtidivari ja sieltä löytyy varmasti lehtiä ja paljon.

Äänestä

Myös keskiviikkoisin tulee Ankkuri jota ei passaa unohtaa.

Äänestä

Mutta jallu ja kalle lopettaa, tämä on surullista :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei_mikään_U-haul kirjoitti:

Moi! Missä kaupassa on parhaat lehtivalikoimat, etsiskelisin uusinta Divaa. Alueelta Kotka tai Karhula. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu