Mitä ei ole vielä palstalla kuultu?

harhanen, harhanen harhanen hullu hullu hullu hullu hanki apua hanki apua mee hoitoon hanki apua harhanen oot mee hoitoon hullu harhanen

Huoh..
658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pgp omikoon aloituksen ittelleen, mokomakin vanha vesipää lehmä.

Äänestä
  • musta1, moraalinvartija. sama seko

    Äänestä

  • samaamieltä kirjoitti:

    musta1, moraalinvartija. sama seko

    Vai miten monta niccii sillä taas olikaan...

    Äänestä

Ootko harhanen, kuultu palstalla tuhannesti.

Äänestä

Turhaa hulluille on mitään huomautella. Vain jotenkin järjissään olevat myöntävät ja ymmärtävät hankkia apua. Umpihullut ei koskaan. Ne on sokeita hulluudelleen. Ne jatkaa sekoiluaan, huomautuksista huolimatta, eivätkä tajua minkään olevan pielessä.

Äänestä

Ai niin ja ota lääkkeet ota lääkkeet lääkkeet lääkkeet lääkkeet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Levynvaihto kirjoitti:

harhanen, harhanen harhanen hullu hullu hullu hullu hanki apua hanki apua mee hoitoon hanki apua harhanen oot mee hoitoon hullu harhanen

Huoh..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu