Koville se näyttää ottavan täällä "eräille"

kun Orpokin on selvä rasisti, joka meinaa että peräti 70% rättipää-tulijoista on vaan elintasoturisteja....hehehehehehehee.

Vasemmiston hyysärit ovat nyt saaneet turpaansa lopullisesti.
472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei sailikit ja irmelaanit voi uskoa tätä todeksi, lisää kun rikastuta saisimme, niin maailma pelastuu!

Äänestä

Suvakeille.

Äänestä

Tässä ns pakolaishässäkässä on ainoat voittajat näitä ihmisiä salakuljettavat rosvot. Nopeasti palattava entiseen käytäntöön ja rajat kiinni. Shengen sopimuksella pyyhittävä persettä,niinkuin moni maa on jo ruvennut tekemään. Venäjällä jo seitsemän vuotta asuneet ovat lähteneet muiden pakolaisen mukana Norjaan,mutta Norjalaiset laittavat heidät takaisin,koska eivät ole venäjällä uhattuna. Homma on lähtenyt kohta täysin lapasesta,joten yhteenottojen määrä tulee lisääntymään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sehän.naurattaa kirjoitti:

kun Orpokin on selvä rasisti, joka meinaa että peräti 70% rättipää-tulijoista on vaan elintasoturisteja....hehehehehehehee.

Vasemmiston hyysärit ovat nyt saaneet turpaansa lopullisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu