Saako citikalla naisia?

Saako? Nuoria, kauniita ja seksikkäitä? Eipä taida saada. Saksalaisella saa ja pääsee!
1970
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

En oo auto edellä treffeille mennyt. Voi olla että kannattaa se saksalainen pitää jos se saantia parantaa ja jos ei ilman tipu.

Äänestä
  • Tuskin olet muutenkaan saanut, hehehe.

    Äänestä

Ehkä on tosiaan parempi ensin yrittää sitä naista. Ostat sitten Citikan vähän isompana.

Äänestä
  • Hullu on se joka sellaisen ostaa.

    Äänestä

  • Auto- ja naismaku muuttuu kun korvantaukset kuivahtaa ja molempia pääsee kokeilemaan.

    Äänestä

Mie tykkään pikkupojist ja ne tykkää miun Toijotast.

Äänestä

Citikka on automaailman huonoinpia. Ehtaa paskoo alusta loppuun.

Äänestä

en oo koskaan saanut naista,enkä halua.toyota on paras ja passat

Äänestä

Hyvin kuvaa tän palstan trolleja tää keskustelu, Kyllä naisia saa ihan eri perusteella kun nää pojat. Ei siinä ole autolla mitään tekemistä, ne on aivan muut jutut.

Äänestä
  • Citikka tekee miehistä bi-seksuaaleja ja lopuksi umpihomoja.

    Äänestä

  • Jaa, sinusta on näköjään kertaheitolla tullut umpitollo

    Äänestä

  • Pitää paikkansa normaali-ihmisten joukossa. Ketään tyttöä ei ole koskaan kiinnostanut millä ajan, sen sijaan urheilu- ja kulttuuritaidot on ymmärtääkseni kovaa valuuttaa.

    Mutta jossain tuolla Korson takana on olemassa iso joukko nuoria miehiä jotka ajelevat ympyrää yöt pitkät yöshuoltamoiden väliä ilman huoltotarvetta tai rahaa polttoaineeseen, ja tähän sosiaaliseen viitekehykseen liittyy naiset jotka tarvitsevat kyytiä huoltoasemalta toiselle useita kertoja yössä, ja jos olen oikein ymmärtänyt niin tytöillä on vahva näkemys siitä että auton omistava nuori mies on sosiaalisesti ja taloudellisiesti pätevin mahdollisesta kuluttamattomuudestaan ja työttömyydestään riippumatta ja ellen nyt erehdy niin sellaiset autot kuin Toyota ja Skoda ovat kova sana ja edesauttavat muuten saamattomien kollien hidasta pariutumista.

    Äänestä

Hyi, mä en citikkaan astuisi

Äänestä
  • Kuka nyt yleensä autoa astuisi?

    Äänestä

Mul on VW transporter -92 ajettu 493tkm ja hyvin on naisia tullu "kyytiin".Edellinen auto Lada samara -85 ajettu 181tkm ei ollu läheskään samanlainen "naisten mangneetti".Tuos portteris on mukavat "tilat":-)

Äänestä
  • Niin sinähän kuljettelet niitä vanhoja mummoja?

    Äänestä

Tämä juttu on tosi, vaikka ette te usko kuitenkaan:

Olin ensi-treffeillä kahvilassa naisen kanssa. Treffien päätteksi heitin hänet C5:llani kotiinsa. Lähtiessä hän antoi minulle hellän suudelman. Sillä kertaa ei enempää, mutta seuraavien treffien jälkeen, kun myös vein hänet sitikalla kotiin, hän pyysi sisälle ja jäämään yöksi. Siitä lähtien ollaan oltu onnellsisesti yhdessä, nyt jo kolme vuotta.

Olen aina ajatellut, että hän ihastui hyvään käytökseeni ja fiksuun luonteeseeni. Mutta ehkä se olikin punainen C5 johon hän ihastui?.

Minulla on vielä sama C5. Yksi päivä puhuin että se pitäisi vaihtaa uudempaan. Huomasin, että hän ei ollut yhtään innostunut ajatuksesta...

Äänestä
  • Niin vaimosihan on 50 vuotta vanhempi ja lähes sokea. Älä vain mene kertoon minkä merkkinen auto se oikeasti on. Jopa mummot tajuaa että se on kaamee romu.

    Äänestä

  • Onks se sama punanen Sitikka ku oli Poliisi-TVssä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pillumies kirjoitti:

Saako? Nuoria, kauniita ja seksikkäitä? Eipä taida saada. Saksalaisella saa ja pääsee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu