The Urbz: Sims In The City -Koodit

Voisko joku kertoo Urbziin koodeja? Ja semmosta että ku mä käytin jotain ihme koodii nii ilmaan, sinne taka-hornan kämppään tuli kimalteleva tonttu... pikku tonttu eikä se tehny mitää? tietääkö joku semmosesta??
3534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rahakoodia?
th urbziin?
joka on ps2?

Äänestä
  • en tiiä rahakoodii mut mä pelaan sitä urbzii playstation2: lla.... tiiätkö sä koodei jota voisit kertoo? kiitti jo etukäteen! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siiri93 kirjoitti:

Voisko joku kertoo Urbziin koodeja? Ja semmosta että ku mä käytin jotain ihme koodii nii ilmaan, sinne taka-hornan kämppään tuli kimalteleva tonttu... pikku tonttu eikä se tehny mitää? tietääkö joku semmosesta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu