Nyt tuli oikosulku kun en pääse r&c 2-pelissä eteenpäin. Siis mitä pitää tehdä siinä Hrugis Cloud-kentässä,kun siinä pitää lentää sillä taistelukoneella ja sitte siellä ilmassa leijuu semmosia satelliitin näkösiä härveleitä 6 kpl. oon yrittäny ampua niitä mutta vähän ajan päästä niitä tulee korjaamaan semmonen pikkunen alus..siis auttakaa!!(jos älysitte tosta jotakin..)ja mistä kentästä saa map O Maticin,vai saako sitä ollenkaan??(siis sen kartan mistä näkyy platinapultti-paikat)
ratchet&clank 2 apua!!
ihan joku vaan..
4362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Läpipeluu-ohjeet löytyy täältä:
http://www.gamefaqs.com/
ammut niitä eka kone kiväärillä sit rupeet ampuun ohjuksii jos ne pikku alukset tulee korjaan niitä ammu ne
Yksi konsti on harjoitella ja sitten harjoitella vielä lisää. Kun kiertää tarpeeksi nopeasti ja ampuu aina kun pystyy, lopulta ehtii tuhota kaikki tykit ennen kuin niitä ehditään korjata.
Toinen keino on että ampuu ensin ne kaikki MELKEIN hajalle, jolloin niistä tulee sinistä savua, jolloin niitä ei korjata. Silloin ne saa hajotettua nopeasti muutamalla laukauksella
osta paremmat konekiivääri ammukset tai mitkä pyssyt onkaa