Mika on lyöty mies...†

Ei ota depian xfce tuulta alleen....† Ei sitten millään ja kaikki muut ovat silloin väärässä....†
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joko olet Mika toipunut masennuksestasi.....?

Äänestä

Seppo tubutti debian xfce:tä.

Äänestä

Mikahan se muakin neuvoi silloin alussa, kun olin vielä kiinnostunut linuxeista.
Matti myös, mutta nyt taitavat olla vihollisia kumpikin......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luovuta_jo_Mika kirjoitti:

Ei ota depian xfce tuulta alleen....† Ei sitten millään ja kaikki muut ovat silloin väärässä....†

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu