vaikea valinta

Kumman valitsisit;
Antaisitko persettä, jos saisit uuden BMW M5:n?
4802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eli ei oo mikään valinta tilanne mulle ollenkaan.

Äänestä

Kyllä! Saa höylätä koko viikon. Suomessa tuon luokan auto on niin kallis, että kaikki pyllistää mielellään.

Kysyppäs mitä kansa on valmis tekemään korillisesta koskenkorvaa = )

Äänestä

semmoisen jos saisin niin ehkä sitten

Äänestä

En. Rahaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hole kirjoitti:

Kumman valitsisit;
Antaisitko persettä, jos saisit uuden BMW M5:n?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu