Teitä Suolahdessa huijattiin mamuilla?

463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

PARAMIKKOKO TAAS LINKITTELEE TUON PASKA LEHEN LINKKEJÄ.EI KETÄÄN OIKEASTI KIINNOSTA NOI HUIJARI JJUTUT

Äänestä
  • Mikko puhuu aina vain asiaa!

    Äänestä

Huolestuttavaa!!!

Äänestä

Enemmän näistä maahantunkeutujista on haittaa kuin hyötyä.Kyllä joutaisivat lähtemään pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AntiSPR kirjoitti:

http://mvlehti.net/2015/11/13/suolahden-turvapaikanhakijalapset-aiheuttavat-harmia-asukkaille/

..........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu