KUMMILAPSISTA NYT KOVA PUUTE

NOUDATAMMEKO NYT HERRA ORPON KEHOITUSTA JA RYHDYMME ETSIMÄÄN "KUMMILAPSIA" ?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siitä vaan ketä kiinnostaa mua ei

Äänestä

Hölmö.

Äänestä
  • Jokainen suomalainen tarvitsee oman kummiterroristin alun.

    Äänestä

Voisin ottaa kolme sellaista 17- kesäistä tyttölasta kummiksi. Asunto, ruoka ja vaatetus sisältyy sopimukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HÖLMÖLÄFINLANDIA kirjoitti:

NOUDATAMMEKO NYT HERRA ORPON KEHOITUSTA JA RYHDYMME ETSIMÄÄN "KUMMILAPSIA" ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu