mä en yllätä mitenkään sua, sun siisteyden haistavaa nokkaas. tässä on ainoa este nämä yhteiskunnalliset raamit, minkä vuoksi sinä et tule toimimaan tänne, ensinnäkin siivoamisen kykyjäsi osoittaen, sit toinen ois kolmaskin, sä vain kainostelet, sä mietit sun omia pyöreitä kankkujas erikseen, ehkä tämä on tarkoitus.
ps. minulle on mahdoton valehdella, kävin yks kerta lukion ovella.https://www.youtube.com/watch?v=BxLrTbxDNR0
ps. minulle on mahdoton valehdella, kävin yks kerta lukion ovella.https://www.youtube.com/watch?v=BxLrTbxDNR0
Vastaukset 19
Vanhimmat
Olen tehnyt siivojanakin töitä...
Outoo tekstii, älä juo enään.
sopisko meille yhteinen mekko, ehkä ei, sillä meillä on ilmeinen kastijako. minulle ei v!ttuilla, senkin höpöttelevä höpsö, söpö tyttöö.
ei vittu mikä spede
ei niin
Olisin onneton siivooja. Tarvitsisin oppitunteja siinä
sekunteja selvityksees, mitä yritän sisäistää tunteja, ei tule toimimaan, toiminta on aina toimintaa, hiljaisuus on tuolla ulkona jossain.
Se toinen ja kolmas on aika merkittävä tekijä. Kaikki muukin pitää paikkaansa.
suihkuun. sä voit aina paeta. mä soitin yks kerta ovikelloa, kaverit mua jelppas. mä syljen tyttöjen bootsiin.
t.totuus on arvaamattomampi, mitä yksikään valhe, onks kolmekakkosella?
Ei taida olla jallukoria eikä liukuvoidetta, ilmanhan sä et kestäisi. Minulle ei vittuilla, minä muistan.
ei tarvi jallukoreja, mä kestän reippaat ilmat, ilmat pihalle, sä voit valita sun omasta pikku pillerilokerosta, sä voit myös olla ilman, sä et tarvi lokeroa, sä tarvit Kuningasta, Jeesus Kristus on Kuningas. nimensä voimalla, Hän tiputtaa sijoiltaan s44tanan, Hänen nimensä on, Jeesus Kristus. hyvää illanjatkoa, minulle ei v!ttuilla, sillä on kyse paljon vakavemmin otettavasta uhkasta, mikä ihmiseen kohdistuu, ole rauhassa.
Jo silloin päätin että olen sitten hiljaa. Sen saa mitä pyytää, oikein hyvää jatkoa ja herran siunausta.
vessan voit ite siivota, kaikki muut huoneet minä.
"Sotke mut
Rakasta vihollista,
käännä se poski
Revi pois paketista ja heitä mut roskiin.
Et kysynyt ees lupaa
mun pakkaa sekoittaa,
mut kesken tämän erän
en voi pelii lopettaa.
Sotke mun hiukset,
sulata mieli
Suttaa mun naama,
sun tekee mieli.
Sotke mut
Sotke mut (sun tekee mieli)"
Siivoan jjst niin paljo, ku oot valmis maksamaan. Muuten en tuu siivoaa sun sotkujas ja kuuntelee tuollaista höpinää. Höpinän kuuntelusta kipurahat lisäksi. kalsareihis en koske.enkä petivatteihis.
Mun siivouskyvyt on tulleet esille selkeesti. Kankkusasiasta voit kysyä muualla.
nämä palstan kirjoitukset on pelottavia. Ei normaalien ihmisten, joiden kanssa yleensä vietän aikaa, käsitettävissä.
sulla on kahta aikaa, mulla on kaiken aikaa, tuletko siivoamaan.
Hanki Andy kaverikses