haukiputaan puskaradiossa Oys:in työntekijä, lue sairaanhoitaja kyseenalaistaa maahanmuutto kriittisen kirjoittajan veronmaksu kyvyn ja kehua retostelee kuinka monta ihmistä hän on auttanut,, Voi tsiisus mikä Florense meillä siinä onkaan. En kyllä halua kyseisen hoitajan kynsiin joutua.
Pöyristyttävää.
ihmehöpötin
9327
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Näyttää siellä kiihkoilevan kirkonkyläläinen opettajatarkin. Varmaan opettaa ala-aste ikäisille tytöille, että ei saa pukeutua provosoivasti. Voi juma, mitä kansankynttilöitä ja hoitsuja meillä onkaan.
Minkäniminen henkilö on tää sairaanhoitaja
alkukirjaimet Kiitos?
Näyttää olevan sivut poistetut ja hyvä niin.. Eikö sairaanhoitajan kuulukkin auttaa työssään ihmisiä, mutta tämä kurtinhautalainen hoitsu teki itsestä pyhimyksen ja tuntu, että verojakin maksaa kaikkien meidän muiden puolesta.
Niin!
Minä ite olen kanssa miettiny.
Että miksi minun pitää maksaa veroja?
Että tyhjänpäiväset sosiaalipummit saisi käyttää niitä hyväkseen sosiaalitoimistojen kautta..
joo,on ylpeä syntyperästään.
Kurtinhaudalle tulee moskeija muslimeille
Onganrannalle.
Riittää meitä moneksi. Sädekehää päänsä päälle näyttää myös keräävän entinen koulukiusaaja, joka on nyt niin "Martta". Puolustaa heikompia ja siivoaa linjaauto katoksia oikein kuvien kera.
http://www.finnleaks.net/ylella-vaaristelty-taulukko-vastaanottokeskuksissa-tapahtuneista-valikohtauksista/
tietoja
Käykääpä puskiksessa lukemassa, kun hoitsu alkanut pilkunviilaajaksi . Työt joutaa oottaa, kun kyttää ihmisten oikeinkirjoituksia..