Mitä näet rakkauden saralla korteista. Onko minulle tulossa rakkautta? Ristiverinen Mies osoittaa merkkejä. Vai tulkitsenko häntä väärin?
Hyvä unijukka! Pyytäisin katsomaan....
2
109
Vastaukset
- Unijukka15
sauvojen ässä: Kyky kuunnella itseään antaa monesti tietoa siitä, miten voi toimia. Elämässä on mahdollisuuksia ja sauvojen ässä kannustaa toimimaan luovasti kun oikea mahdollisuus on kohdallasi. Joskus asioitten vastaanottamiseen tarvitaan innostusta ja voima tulienergiaan löytyy sisimmästä. Luota sisäiseen voimaasi ja tapahtumien luonnolliseen kulkuun !
- samointunteva
Suurkiitos Unijukka Juuri näin ajattelen itsekin. Luonnollisesti ja innostuneesti asiat tapahtuu parhaiten. Ja tilanteita huomioiden ja itseään kuunnellen. Mies on alkanut huomata minut ja flirttiäkin on. Kauan olen odottanut, että pääsisimme katseista puheyhteyteen. Ehkä tulossa enemmän kun luonnollisesti edetään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2074586- 1862561
- 671512
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961210- 1251119
Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1041106- 711061
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91032Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1311017- 107977