Dubaihin,mennään,Padasjoelta

Olen lähdössa tekemään pienen pikavisiitin Dupaihin No joo ostan pari halpaa ( 10,000) dollaria maksavaa kelloa. itelleni .
4147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ostappa kelloja Dupaista missäpäin maailmaa sitten paikka lieneekään

Äänestä

Jatkossa voit kirjoittaa oikein sanan ostapa.

Äänestä

Mä seurasin sua kävit virossa ja ostit pari rantarolexia.10ekpl.

Äänestä

Eipä tullut gubbe kehumaan kellojaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Köyhäveronmaksaja kirjoitti:

Olen lähdössa tekemään pienen pikavisiitin Dupaihin No joo ostan pari halpaa ( 10,000) dollaria maksavaa kelloa. itelleni .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu