Emme halua alkaa pyllistelemään teidän komennossanne.
Ettekö te jo voisi lähteä ?
Siionomit
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei me vielä koska Taikaseinä ja Naiset: https://www.facebook.com/Kuka-muu-muka-372580069615684/
Tästä keskustellaan .sako mamu nussia.
Onko raiskausta lievempi rikos , kun Afgaani raiskaa ja tappaa uhrinsa sen lisäksi yrittää polttamalla hävittää tekonsa.
Kuin raiskata Sipilän kotinurkilla.
Ja onko se laisinkaaan rikos jos Suomen kansalaisuutta ei vielä ole ja se toiminta on sallittua Islamin uskoisissa maissa ?
Vastatkaa ihmeessä ettei ole epätietoisuutta.
Tuollaisessa raiskaustapauksessa on parempi kun on kaveri joka pitää uhria kiinni ettei tule vastaanhangottelevalle vaurioita,- noin riimmiillisia.
Sitä paitsi sukupuoli yhteydessä ollut jos on ollut neitsyt pitää ottaa haaremiin muiden raiskattujen joukkoon.
Jos ei nii kivitettäköön kuolijaaksi ja miehelle ei mitään rangaistusta koska ei tiennyt huoruudesta mitään.
Tuo on Talibaanien tapa kosia naisia, joten ehdotan välitöntä karkoittamista ilman mitään syytettä ja vuosien vankeudessa elättämistä veronmaksajien varoilla.
Voitte lähteä ihan omin voimin ISIKSEN riveihin , emme tarvitse Islamilaista kulttuuria.