apuvameille

apuva111

Ollaan reilu 50v pari ja ollaan harrastelu myös parinvaihtoja ja jonkun kerran sattunut että vierailevan parin nainen ollut bi ja naiset viihtyneet myös toistensa kimpussa mutta nyt meidän nainen ehdotti että etsitään kolmanneksi bi-mies.
Haluaisi nähdä kun vieras mies ottaisi minulta suihin,runkkaisi ja nuolisi myös häntäkin, lastin tuo vieras joutuisi ottamaan suoraan kullistani suuhunsa tai nuollen hänen pillusta. Antaisi vieraan sen verran panna spermaista pilluansa että kalunsa liukastuu spermastani ja sen jälkeen saisi panna minua takaapäin spermaisella kyrvällään ja saisi laskea lastinsa sisääni. Naisen toimiessa katselijana ja "apumiehenä".
Aluksi ehdotus hiukan aiheutti risti riitaisia tuntemuksia mutta huomasin että naiseni kostui jo ajatuksesta aivan märäksi ja nyt kun asiaa olen mielessäni pyöritellyt niin sitä enemmän siitä kiihotun. Epäilyksiä herättää eniten se miten vieraan miehen kalu mahtuu sisääni koska sinne ei ole aiemmin työntynyt kuin naiseni sormi ja pienehkö anaalitappi. Onko jollain miehellä kokemuksia tuosta ja menikö helposti sisään?
Miehen löytäminen tuohon ei varmasti ole vaikeaa, uskoisin sen mutta tuo pantavaksi joutuminen voisi kyllä olla kokemus, varsinkin kun vielä päästäisi lastinsa sisääni.
Kertokaa kokemuksista niin tiedän vähän odottaa mitä tuleman pitää koska olen jo lupautunut tuohon, tavallaan.

1

75

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei! Tällä olisi 64v mies kovasti samoila ajatuksin, olen bi-myönteinen, minula on ajatus että kokeilis ihan muuta kun pepuun panoa.Kirjoitele missä päin olete?
      [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      76
      2730
    2. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      179
      2673
    3. Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?

      Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär
      Maailman menoa
      81
      1921
    4. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      108
      1527
    5. Kuka tekee näitä aloituksia

      jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa
      Ikävä
      28
      1455
    6. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      190
      1222
    7. viikonloppu lähestyy

      ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu
      Ikävä
      12
      930
    8. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      62
      925
    9. Ei rakennuslupaa

      Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?
      Pyhäjärvi
      83
      861
    10. Harmi, etten koskaan saa tietää

      Olinko vai olenko sun kaivattusi, Jii…
      Ikävä
      106
      803
    Aihe