Muistakaa kaikki!!!

poliisi syö ja paskantaa aivan samalla lailla kuin muut! Ei erikoiskunnioitusta vaan takaisin samalla mitalla, jos tunnette kärsineenne vääryyttä kyttien taholta!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eipä siinä mitään jos olsi vain yksittäsi tapauksia nuo narskut poliisit, mutta kun ei. niin ei.
heti rynnätään isolla sakilla suojeleen toinen toistaan ja alkaa hillitön mustamaalaus kampanja ja sehän onnistuu, kun ovat suomen ainut organisoitu rikkollis järjestö. vituttaan vaan, kun syyttäjät saman moisia ja asianajajista ei ole hyötyä. joten mikähän olisi riittävän hyvä ja tepsivä keino palauttaa kuri ja järjestys tuohon ammatti rikollis porukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poliisi.on.narsisti kirjoitti:

poliisi syö ja paskantaa aivan samalla lailla kuin muut! Ei erikoiskunnioitusta vaan takaisin samalla mitalla, jos tunnette kärsineenne vääryyttä kyttien taholta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu