Ootteko aatellu, miksi nuori muslimimies ostaa Reimarista kaljaa, vaikka he ovat alkoholin suhteen absolutisteja ? Tänään se selvisi, kaupasta ulos tultuaan mies vei kaljat suoraan Reimarin takapihalla odottaville suomen tulevaisuuden toivoille, eli peruskoulunuorille, että hyvää bisnestähän he tekevät !?
Muslimin kaljat !
8
157
Vastaukset
- misisi
isis miehiltä ei ole olut kielletty
- Näinsemenee
Se on anteeksi annettu ku kyykkii muutaman kerran päivässä Mekkaan päin.Niinhän mekin saamme Sunnuntaisin Herran Pyhällä Ehtoollisella syntimme anteeksi (pitää vain muistaa käydä kirkossa).
- raka61
Eihän Haukiputaalla pitäisi olla, kuin niitä alaikäisiä Onnelassa.
- matuton
Niinpä niin, lopun alkua tämä on meidän totutulle länsimaalaiselle elämäntavalle, valitettavasti.
Koska Suomea ei osata puolustaa matuilta, eikö olisi jo parempi liittyä Venäjään suosiolla? - Taiollaanvaan
No tuossahan on kaks kaikista pahinta skenariota!Liitytään Ruattiin se on pahimmista pienin vaihtoehto.
- keppananvoimalla
Sammaa tekevätkö meijänkin taaperot.
- hiiohei
hienoa että on löytyny kavereita jo ja yhteinen harrastus.
- ErkkiMerkki123
Muslimit juovat alkoholia ulkomailla kun Allah ei näe ulkomaille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1028147Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m907421Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875587Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot785572Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1144775Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232548Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys572439Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e71401Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71394Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa461240