Moikka, eli oon viime päivinä heränny siihen todellisuuteen et oon oikeesti LÄSKI. Mun on pakko laihtua. Nyt pituus 162 cm ja paino 47.3 haluaisin laihtua siihen 42-44 kg. Haluaisin laihtua suht nopeasti tosin myös niin että kilot eivät tulisi takaisin... miten te olette laihduttaneet? Kaikki vinkit ja neuvot käy! Olen ollut myös syömättä, mutta sitten seurauksena huonosti nukutut yöt.... syön aika terveellisesti muutenkin proteiinirahkoja, kasviksia leipää en juuri ollenkaan paitsi slloinkun tulee ne ahmimiskohtaukset. Olis kiva jutella jonkun kanssa joka on samassa tilanteessa kun mä! Oon siis 14v tyttö, kiitos jo etukäteen jos joku vaivautuu kertomaan hyviä laihdutus vinkkejä! :)
Miten laihduitte? Vinkkejä!
Laihduttaja14v
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos joku haluaa jutella kikissä mun kans laihdutuksesta yms ja saada tukea laihdutukseen niin nimi on Mimmi14v.
Yritä tajuta että ET OLE läski. ET YHTÄÄN!
Sinun pituisellasi on 42 hiinäjahiinä mutta syömättä et laihdu. Etkä muutenkaan kyllä opi mitään terveellisiä tapoja siinä. Syyllistyy vaan todennäköisemmin illalla herkutteluun. Kannattaa vaan liikkua ja syödä terveellisesti niin voi paino pudota.
Okei, kiitos!
Vitun typerä anorektikko, sä oot jo nyt alipainoinen etkä millää mittapuulla läski, mikä sua vaivaa?
Haluutko näyttää joltai kuolevaa tekevältä syöpäpotilaalta jolla on luiden päällä pelkkä nahka? Varmaan jo näytät siltä.
Sun pitäis lihoa ei laihtua!
Ei herrajumala ei kukaa 14v oo läski jos painaa vaa 47kg