Mitäpä jos laitetaan Lieksa -palsta kuntoon?

Eihän tässä ole mitään järkeä. Jos jatkossa keskusteltaisiin Lieksan asioista ja ennen kaikkea kehitettäisiin Lieksaa? Miltä kuulostaa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se olisi todella mukavaa. Olen monesti ehdottanut, ettei koskaa mitenkään vastattaisi noiden solvaajien viesteihin. Nehän riehuu kyllä yksinkin, mutta eiköhän siihen joskus kyllästy.

Äänestä

upup

Äänestä

Oikein hyvä ajatus, mutta ei onnistu ennen kuin nuo mielisairaat on saatu hoitoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LopenVäsynyt kirjoitti:

Eihän tässä ole mitään järkeä. Jos jatkossa keskusteltaisiin Lieksan asioista ja ennen kaikkea kehitettäisiin Lieksaa? Miltä kuulostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu