Olen Rv 19 0 ja ensimmäistä odottelen. Onko normaalia, että liikeet ei tunnu viellä? Tai en ole ainenkaan huomannut liikkeitä? Istukka on edessä.
Vastaukset 2
- mammaRV35
En huolestuisi sinuna. Varsinkin kun kyse on ensimmäisestä ja istukka edessä pehmentämässä iskuja. Ei muutenkaan kannata heti odotella jalkapalloilijan potkuja, enneminkin kuplinnan tyylistä kutittelua :)
- Taaperonäiti
Muista sitten varoa kaatumisia kun istukka voi irrota helpommin kun on etupuolella jos vaikka liukastut ja kaadut. Joo kyllä mullakin eka tuntui semmoselta kuin kalan evö mulju siel, kyl ne liikkeet sit voimistuu ku kasvaa ja sit näkyy potkut, kääntyilyt kun pää kohoaa siel. Kun tila käy ahtaaks nuo kääntyilyt voi tuntuu epämukavalt sinulle ja kipeelt. Kannattaamyös muistaa etvauval on nukkumaajat mahassakinmilloin ei liiku. Itse aikoinaan joskus stressasin niin kokeilin kädel koputella, aina liike vastas. Kun liikkeet on alkaneet kunnolla tuntua, niitä tuntuu säönnöllisesti,jos ei puolessa vuorokaudessa tunnu,ota yhteyttä sairaalaan!
On tuo odotus jännää aikaa, onnea siihen. =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411907Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7111299- 1011047
- 102908
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88904- 66761
- 33652
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.69522Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13518- 78501