En mä jaksa enää toivoa yhtään mitään

tämän jutun suhteen enkä minkään muunkaan :(
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta jos sylikkäin päästäisiin olemaan, toivottomuus loppuu

Äänestä

Ota yhteyttä, haluan sinut lähelleni. Vielä kerran.

Äänestä
  • Ei mulle kerta riitä. Haluan kaiken tai en mitään.

    Äänestä

Sama tunnelma, mutta sydän ei tahdo antaa vaan periksi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olkoonkaikki kirjoitti:

tämän jutun suhteen enkä minkään muunkaan :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu