Vakaana vuorena, jonka intensiivisestä katseesta välittyi jotakin niin vilpittömän syvällistä ja mielenkiintoista.
Haluan muistaa sinut...
kaunis_muisto
13207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ihana ajatus.
Pitäisköhän meidän panna vielä kuitenkin...
kannatan
Ei me olla enää mitenkään tekemisissä... Ja jos niin pääsisi tapahtumaan... en tiedä mitä ajattelisin...
nähtiinkö me eilen?
panisitko siis vastaan jos panisin sua? Minä olen telepaattisesti ollut kanssasi monesti koituksessa eli siis yhdynnässä. Aurasi on sanoinkuvaamaton koska voin tuntea sen energisen hehkun kilometrienkin päästä. Kuvittele jos chakramme yhdistyisi, aih että mikä intohimoinen staattisen orgasminen räjähdys siitä syntyisikään..
Voisimme me olla tekemisissä jos haluaisit, sinustahan se on kiinni eikä minusta.
tuo yks äijä, vääntäisin kellukat nurin jos tulis lähelle. Kun ei muuhun pysty niin pitäähän sen saada kuvitella omiaan.
Sykähdyttävä ja puhutteleva aloitus. Voimakas kokemus kantaa myös minua, kun sain kohdata elämäni ihmisen. Hän palautui mieleeni herkkänä ja viisaana, luettuani tämän aloituksen. Hehku säilyy . .
Tuskin minulle, mutta meillä voisi olla niin paljon enemmänkin, kuin vain vanhoja muistoja. Toivoisin tapaamista ja sen myötä uusia, hyviä hetkiä.
Kuka sinä olet? Kerro jotain vinkkiä vielä itsestäsi. Täällä on joku joka kaipaa naista menneisyydestä.
Odotan, että kyytsäisit mut mopollasi jätskikiskalle ;).
S olen..