Olet niin naurettava ja ällöttävä, ikäkriisissä oleva vanha narsisti. Elät jossain fantasiamaailmassa, pää pilvissä kuvitellen, että olet joku unelmien adonis. Luulet, että kaikki naiset on sinusta kiinnostuneita kun yksi spurgu mielenterveysongelmainen ja yksi vanha, tahdoton kynnysmatto on/oli ihan riippuvaisia. Olet henkisesti taantunut menetettyyn nuoruuteen, niin surullista. Ehkä ois kannattanu olla nuori silloin kun oli sen aika.
En välitä sinusta enää tippaakaan
Kuvottaa
12165
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Niin ja se "kynnysmatto" ei siltä saanut mitään joten ilmoitin sille että sulla on se uusi akka. Itseppäs et sitä ole pitänyt mukana elämässäsi.
Minusta kuulostat seuraavalta. Olet saavuttamaton, olen hulluna sinuun. Vaikka olisit millainen,envoi lopettaa tunteitani, vaikka haluaisin. Tämä kaipaukseni tekee minut hulluksi. Tämä ristiriita hajottaa minua. Olen aivan poissa tolaltani, enkä tiedä, mitä teen..Enkä voi unohtaa!!
No tapa vaikka itsesi.
En minä tunne noin. Miksi tappaisin itseni, kun elämä makeimmillaan.
Alottaja on saanut pakit....tai joku tehnyt oharit, taas, jälleen kerran ja siksi, on kait varmaan ihan pakko olla välittämättä :) kun miehellä on naisia joka sormelle ja liian myöhään tää emäntä tajus olevansa van yksi niistä monista..... :D
Mitä nauramista siinä olisi? Sehän olisi kamalan ahdistavaa!
Juodaan Kiljua.
tällasen provon vinkuintianani akka keksi tällä kertaa. Ei oikein irtoo tuolta vinkuintiaanilta, toistaa itteensä näissä provoissaan kerta toisensa jälkeen, puuuuuhh!
Ei ole provo, ja unohdin mainita, että läski epävakaa spurgu mielenterveysongelmainen ja tyhmä, aivoton, vanha reppana kynnysmatto oli ne ainoat naiset. Olet niin haluttu.
näin on, varmaan olisin toiminu jo jos asiat ois paremmin
oon mä vieläkin riippuvainen, kunhan vaan yritän etten olis...
Niin siinä käy, jos nuoruus jää elämättä ja kokemukset kokematta. Ikäkriisissä sitten pitää ruveta todistelemaan kelpaavuuttaan ja keräämään kokemuksia.