Onnea suipot!

Turpaan tuli taas!!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Opetelkaa pelaamaan lilliputti suippokorvat. Sanokaa suoraan vituttaako.

Äänestä

Suipoilla tappioputki ja ei mestaruutta miesmuistiin!!

Äänestä

Lisää rahaa sivouskeskukselta,kyllä lilliputit ens kaudel voittavat jollei täl kaudel. Mutta pakolaisista tulee uuta verta raumalle miltähän se lapsi näyttää kun raumalainen 130cm pitkä ja isot korvat ja irakilainen karvainen koponenä riseytetään. Aika näyttää.

Äänestä

Ja taas!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


patasata kirjoitti:

Turpaan tuli taas!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu