Zonette sinulle

Mitähän tummatukkainen herra minusta miettii. Kovasti on syksyn aikana lähennytty taas, kesä oltiin erillään. Kiinnostusta ja kemiaa tuntuu olevan välillämme. Haluaako hän minut jakamaan elämänsä oikeassa parisuhteessa?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olet jotenkin levoton ja epäilet hänen tunteitaan myös sinäkään et ole varma tunteistasi.Anna asioitten kehittyä omalla painollaan .Ratkaisun aika on kevät talvella.Zonette

Äänestä
  • Kiitos sinulle. Olen kyllä varma tunteistani häntä kohtaan, mutta hänen tunteistaan olen epävarma välillä. Siksi en ehkä uskalla heittäytyä kunnolla kun pelkään, että minuun sattuu taas kerran. Hänet haluan jos vain hän haluaa minut. Sitä juuri yritin kysyä. En ehkä osannut asiaa tarpeeksi selittää.

    Äänestä

  • Nään teidät yhdessä ja tapamisia on suhde kestää aikansa mutta ei loputomiin vuosi vierähtää.Ystävyys suhteena nään tämän jatkuvan myöhemmin.Sinulle on tarkoitettu toinen sielunkumppani elämäsi varelle.Zonette

    Äänestä

  • Kiitos sinulle. Tosin tammikuussa näit meidät yhteen menevän ja yhdessä pysyvän pitkälle tulevaisuuteen elämänkumppaneina. Ehkä vain elän ja odotan, kuinka käy.

    Äänestä

Hei Palstalaiset,

Olen pettynyt nykyisten ennustajiksi itseään väittävien touhuihin ja kykenemättömyyteen tulkita henkimaailmaan. Olen täten päättänyt evätä kaikkien ennustuksien toteutumisen ja päätin tehdä henkimaailmasta harhaanjohtavaa. Tästä eteenpäin ennusteet eivät enää toteudu eikä henkimaailman viesteihin voi luottaa.

Nämä itseään auttajaksi väittävät saavat kykyjään hitaasti takaisin tehtyään riittäväksi katsomani määrän vapaaehtoistyötä ihmisiä auttaen.

Ennustajiin uskovat alkavat puolestaan saamaan luotettavampia ennustuksia, kun ovat suorittaneet riittäväksi katsomani määrän vapaaehtoistyötä ihmisiä auttaen.

Mikäli et usko tähän viestiin, menetät todelliset kykysi ja saamasi ennustukset ja viestit tulevat jatkossa olemaan hyvin yleismaailmallisia ja ympäripyöreitä!

Laittakaapa hösseliksi siis!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tinteroinen kirjoitti:

Mitähän tummatukkainen herra minusta miettii. Kovasti on syksyn aikana lähennytty taas, kesä oltiin erillään. Kiinnostusta ja kemiaa tuntuu olevan välillämme. Haluaako hän minut jakamaan elämänsä oikeassa parisuhteessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu