Missä oli se keskustelu aiheesta takapuolen kirvely ja kipu?
En löydä ja olisin katellu millaisia vastauksia on tullut.
Auttakaa!!!
En löydä ja olisin katellu millaisia vastauksia on tullut.
Auttakaa!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Käy katsomassa keskusteluketju ruoka-aine allergioiden alta ja sieltä tuohon sinun vaivaasi liittyvä aihe.
En itsekkään pysty käyttämään sitä 'keltaista' vessapaperia, on kierrätyspaperista ja syyn oletan olevan 'raaka-aineessa' jo olleet kemikaalit, ja lisäksi raaka-aineen käsittelyssä käytettävät kemikaalit. En kyllä kutsuisi luontoystävälliseksi!
En ole tutkinut asiaa tämän tarkemmin, en yksinkertaiseti osta enkä käytä.
saa takapuoleni myös auki. Pitääkö ruveta kuskaamaan käsilaukussa huussipaperia ettei pehvaa kirvele. on karseen tuntusta kun polttelee sairaasti. Saako saikkulomaa jos ei pysty istumaan. HIHIHI peffa kipee, tuli paperista kjähkjäh, mahtas jengiä naurattaa..
Peräpukamat tai haavaumia.
On kyllä karseeta kun ei tosiaankaan tiedä miks ei paprua ees oikein kestä.Lopuksi aristaa että lämmin peränpesu kirvelee ja polttaa että tuntuu kuin joku ois pannu pyttyyn tulen.Vaihtaa täytyi todella tuo keltanen hiekkapaperi toiseen merkkiin, ja kas kummaa, loppu pukama-ja haavauma epäilyt.Kävi jo kyllä mielessä vaikka mikä vakavampikin sairaus, mutta onneks hoksasin ajoissa, että ei tarvinnu mennä lekurille pyllistelemään.