kellokytkin

onko kokemusta esim defan kytkinkellosta joka asennetaan kiinteästi auton sisälle.jolla vois lämmitystä ajastaa.talossa on vanhat lämmitys kaapit eikä sinne sovi kun yksi ajastin kello/kaappi. paljonko tuommoinen defan kello maksaa asennettuna.
1340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taisi olla 600 eur kieppeillä. Järjestelmään asennetaan oma vesipumppu yms..
Kaukosäätimen hokasin myöhemmin ja kävin kysymässä, meinasin persiilleni lentää,
väittivät maksavan 1000euroa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xsara 2002 kirjoitti:

onko kokemusta esim defan kytkinkellosta joka asennetaan kiinteästi auton sisälle.jolla vois lämmitystä ajastaa.talossa on vanhat lämmitys kaapit eikä sinne sovi kun yksi ajastin kello/kaappi. paljonko tuommoinen defan kello maksaa asennettuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu