Olen nyt käynnyt 5 eri paikassa tanssimassa ja en ole vieläkään saanut pillua.. Mite kauan pitää vetää tätä paskaa et pääsee pukille????
Aion lopettaa tanssin
turhautunuut
32289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
http://alfa-aktivisti.blogspot.fi/2011_04_01_archive.html
Laske rimaa niin saat.
http://keskustelu.anna.fi/threads/minkaelainen-mies-ei-saa-seksiae.1913283/
Pelisilmää loppuiltaan ;)
https://www.youtube.com/watch?v=C3j1QcqkerY
https://www.youtube.com/watch?v=6LEbD2zz2rk
Avaaja on eksynyt oikealle sivustolle ongelmansa kanssa.
Todennäköisyys saada pimpsaa tanssilavalta on tilastojen valossa niinkin korkea kuin 3/100.
Jos käyt aktiivisesti yrittämässä 2 kertaa viikossa, niin hame heilahtaa auki varmasti.
Tilasto tarjoaa runsaasti odotusarvoa sitä mukaa kun 0-putki jatkuu eli vuoden aikana
on erilaisia piikkejä kuten pikkujoulut, tammikuu, huhtikuu kun kesälavat aukeavat
ja heinäkuu jolloin yh:t vievät naperot mummolaan.
Varsinkin heinäkuu on hedelmällistä aikaa.
Pidän todennäköisenä että suu on jäänyt kiinni tanssin aikana. Tämä on suurin yksittäinen syy piparittomuuteen. Olet unohtanut kysyä.
Toisaalta ei pillua saada, se otetaan.
Viimeinkin tällä palstalla päästiin asian ytimeen.Naiset yleensä kyselevät tyhmiä : " oletko eronnut oletko sinkku oletko naimisissa"?
Eikös se ole se ja sama mikä sivilisääty jos on pienessä puutteessa. Bugin jälkeen pukkia.
Aivan, aseksuaaleista huolimatta lavoilla pyörii paljon puutteessa ja kurjuudessa eläviä naisia. Osa on pettynyt tanssimiesten velttoihin värkkeihin ja niin ollen palannut takaisin lihojen ääreen.
Taas olisi tarvittu Tpveri X:n apua.
Kysele myös tanssitutuilta millaset vitut niillä muijilla on niin ei tule ylläreitä.
Ettei kävis aika pitkäksi odotellessa voin lohduttaa sillä tiedolla että Suomen Tanssipalvelimen jäsenistä kukaan ei saa pillua.
Paitsi ...
Olet varmaankin keskittynyt liikaa vain tanssimiseen.
Ota Heikistä mallia - selibaatissa jo vuodesta 1994
Kunnon pano tanssipartnerin kanssa tekee guuten taagia.
Sitten kun homma on ohi voi kierrellä kaukolavoja hyljättynä ja petettynä.
Ja sillä yleisellä tiedolla että omistaa pienen hepin jonka nupissa kukkii herpes.
Oli se hyvä että turkki pudotti sen koneen
sain kahdesti - pyytää ja olla ilman
Älä luovuta.
Pohdi jo etukäteen hyviä keskustelunaiheita, ettet jää tuppisuuksi. Kuten
- onko pikkujoulukausi jo alkanu?
- ootko käynyt elokuvissa viime aikoina?
- mikä on sun mielimusiikkiasi?
- onko noilla kengillä myös mukava tanssia, kun näyttävät noin hyviltä?
Eli sopivilla kysymyksillä saat naisen rupattelemaan itsestään.
Ja tärkeää on mennä tanssipaikkaan kun ovet aukeaa, ei loppuillasta. Aloita hakemalla parhaan näköisiä naisia. Sitten mukavan tuntuisia.
Jos juttu kulkee hyvin, hae noin 5 kappaleen jälkeen uudestaan. Epätoivoiselta ei saa vaikuttaa. Eikä toisaalta välinpitämättömältä. Kengät pitää olla plankattu, paita silitetty, housut ehjät.
Näillä vinkeillä todennäköisyys 3/100 paranee tasolle 4/100.
Lisää todennäköisyyksiä: erään seksuaalikasvattajan mukaan yli 50- vuotiailla yhtä tolkun miestä kohti on olemassa 5-7 naista ja yli 60- kymppisillä suhdeluku vaan kasvaa... että saantitodennäiköisyys voi parata jo tasolle 5/100, kunnes tulet vaiheeseen, ettei mikään enään onnistu...
Vermeer kuntoon. Jos ei o rolexii, jätä kello oois. Osta kengät. Hyvät, ei mitään 20 € tarjousmonoja. Naiset katsovat kengistä miehen tason. Tukka siistiksi. On sitten ponnari tai lyhyt.
Minä sain herppeksen ja kutinan kulliin,olis ollut parempi jättää naimatta.
Jotta voisimme paremmin hahmottaa keskustelun avaajan nais ongelman perimmäistä syytä, tulisi hänen lähettää tänne näin arvioitavaksemme yhteen veto niistä paikoista, joista hän sai ennen kuin alkoi harrastaa tanssia tässä mielessä.
Kyllä ihan normaalin näköinen, hyvän tanssitaidon ja aloitekykyinen mies tanssien jälkeen pukille pääsee. Samanlaiset halut ne Naisilakin on. Käyn tansseissa kolmesti viikossa ja pukilla ainakin kaksikertaa viikossa.
siinä se tuli - SALSA !
https://www.youtube.com/watch?v=v3rVlQWW6qE
Jos olet suht hyvä tanssija, niin ei montaa tanssireissua tarvitse tehdä kun onnistuu. Voi onnistua jo ensimmäisellä kerralla, jos on puhelahjoja. Yhden illan aikana ehtii usealta naiselta utelemaan, että kuis olis. Nainen saattaa ekalla kerralla kieltäytyä, mutta seuraavalla kerralla voi jo uteliaisuus voittaa. Nyt puhun vuosien kokemuksella.
Kokeile lähitaistelulajeja niin läpimurto Kannaksella on taattu aamunkoittoon mennessä.
Tässähän näitä "tanssikavereita" on tarjolla
http://tanssi.net/k/kaverit.html
Oikeastaan daamitkin vois vinkata " lähdetkö mun luo kahville?"
Kyllähän naiset osaavat jo ehdotuksia tehdä jos tahtovat.
Toisilla naisilla taas munan puute tanssien jälkeen niin kova, että juoksevat
semmoisenkin miehen perässä autolle jolla jo on etupenkki ja iltaseura varattu.
Daamina tämäkin täytyi nähdä ja kyllä miestäni suorastaan vitutti niinkuin minuakin. Kahleissako ukko pitää tansseista kotiini viedä ?
Miehiä oli tarjolla , mutta varattu kiinnosti.
Nuorempana tuli laitettua jalalla koreasti ihan huvin ja urheilun vuoksi. Nykyisin muutaman kerran vuodessa. Kerran erehdyin naisen iskemään tansseista ja itkuhan siitä lyhyestä tapaamisestamme seurasi hyvinkin pian.
Hahahaaaa
Tanssiravintoloissa on tulut käytyä en tosin tanssinut juuri koskaan, nainen vierellä poistuin usein paikalta toisen kotiin, nainen riisui aina halukkaasti pöksynsä, niiden alta paljastui märkä halukas pillu. Ei se tanssi mitään, riittää kun mies osaa puhua baaritiskillä.
kysy suoraan!
Reeperbahn on oikea osoite sinulle. Kadun varrella on paljon ravintoloita, diskoja ja kenties satoja baareja. Lisäksi kadulta löytyy strippiklubeja, seksikauppoja ja seksimuseo.
Jätät vaan nyt nämä Suomen tanssilavat ja alat säästämään jotta voit toteuttaa sen "pillun" saannin rahalla, muuta mahdollisuutta ei sinulla ole haaveesi toteuttamiseen.
Tanssikaveri täältä tansseihin
http://www.panotreffit.com/
Menet ajoissa paikalle. Haet paljon naisia tanssimaan. Muistat jututtaa ja kysellä asioita. Haet sopivia uudestaan tanssimaan. Niistä, jotka vaikuttavat edelleen kiinnostuneilta, haet sopivimman illan viimeisiin hitaisiin. Tämä on tärkeä vaihe. Viimeisiin hakeva mies nousee naisen listalla nimittäin noin 10 pykälää. Jatko pitää olla valmiiksi mietitty ja pohjustettukin. Eli ehdotus peliin: seuraavana päivänä elokuviin/päivälliselle/veneilemään? Se viimeisten hitaitten merkitys on s#@&nan kädenalitanssien maailmassa meinannut unohtua. Eli viimeisiin hitaisiin ei haeta naista, jota ei ole tanssittanut koko iltana tai joka tuntuu vastahakoiselta.
Minä niin kaipaan aikoja, joina pääsin kysymään, että: otetaax pöxyt poies? Tuo aika oli ennen kuin aloin harrastaa tanssia. Nykyään en ehkä vaan kerkee kysyy.