"MTV Uutisten tietojen mukaan 14-vuotiaan tytön raiskauksesta epäillyt kaksi ulkomaalaistaustaista nuorta ovat Afganistanista tulleita turvapaikanhakijoita. Poliisi otti 15–17-vuotiaat epäillyt kiinni Kempeleen vastaanottokeskuksessa myöhään maanantai-iltana."
Kiitos Luukkosen, tätä nannaa on tarjolla pian Porissakin.
http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/14-vuotiaan-tyton-raiskauksesta-epaillyt-ovat-afganistanilaisia-turvapaikanhakijoita/5575018
Kiitos Luukkosen, tätä nannaa on tarjolla pian Porissakin.
http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/14-vuotiaan-tyton-raiskauksesta-epaillyt-ovat-afganistanilaisia-turvapaikanhakijoita/5575018
Vastaukset 6
Vanhimmat
IHANAA AFGHAANIT IHANAA! VAIKKA TEKEE KIPEÄÄ, EI HAITTAA!! IHANAA LUUKKONEN IHANAAA!
Ps. yksittäisraiskaus,yksittäisneekerit ja yksittäisuhri jne jne.
Onneksi Vähäraumalla on lähellä sekä ala- että yläaste ja lukiokin, niin ei tule pojille liian pitkiä kosiomatkoja.
Sipilä peruu!!!!!!!!!!!!!!!! Ei tule!
Silmä silmästä, hammas hampaasta.
Me suomalaiset pidämme huolen siitä, että tämä teko "hyvitetään" tekijöilleen yhtämittaisesti! Nyt on seistävä yhdessä rivissä pahantekijöitä kohtaan. Nyt ei nynnyillä.
Nii meinaakko et pantas eekerii jonos kakkosee .Ehkä porin sateekaari väki suoritas rangaistuksen innolla.
Tällä 14 vuotiaalla tytöllä oli unelma....