Hassunhauskaa seuraillakäytettyjen Captivan pyyntihintoja.
Myynti lopetettu, varaosien saanti arpapeliä ja käytetyistä pyydelleeän huimia hintoja. Jopa enemmin kun vastaavan ikäisistä Hyundaiata - joka senlisäksi on ihan eriluokan auto.
Captivan pyyntihinnat
2
187
Vastaukset 2
- captivisti
Captivan merkkihuolto toimii täysin normaalisti, eikä osien saannissa ole mitään ongelmia. Vuoteen 2025 asti kaikkea saa marmorilta jo nykyisellä tiedolla, eikä maahantuonnin uudelleen aloittamisen ajankohdasta kukaan voi tietää. Captivat ovat kalliita, koska kysyntä ja tarjonta määräävät hinnan. Eri luokan auto Captiva tosiaan on. En koskaan edes harkitsisi Hyundaihin vaihtoa.
- Ltx
Captiva itse ajettu 70000 km .Vaunua vedetty 9000 km. 160000 mittarissa .On jouduttu käyttämää huollossa.Ohjaustehostimen letku vaihdettu .4kpl h neloset .kahdet vilkut."Kuuluvat vakiovarustukseen".Muuten ihan ok.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911497
- 831032
- 67927
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su361871Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t173856- 92783
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on61605- 63576
- 36531
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta128517