hyvää työpäivää

ihanalle miehelle ,,olet ajatuksissani joka päivä..:)ei siitä pääse mihinkään...
22235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Hyvää työpäivää myös iloiselle ja mukavalle naiselle.

Äänestä
  • Niin tuli ,se olisi vielä piste iin päälle jos vielä näkis tänään...eilen vain pikaisesti.

    Äänestä

  • Mikä kaupunki? Missä nähtiin pikaisesti?

    Äänestä

  • No niin.päiväni pelastettu nähtiin 11 kieppeillä ...

    Äänestä

  • tiijätkukaN kirjoitti:

    No niin.päiväni pelastettu nähtiin 11 kieppeillä ...

    Nauti kun näet :).

    Äänestä

  • Niin teenkin sen mitä näen...

    Äänestä

  • Sen sinun näkemäsi salarakkaan puoliso näki yhtä herraa kanssa 11 kieppeillä ja niin siis kaikkien päivä pelastettu ;).... Teistä tiedetään vaikkei näytetä :d

    Äänestä

  • EVVK vaikka koko kylä saisi tietää...

    Äänestä

  • Evvk ootko 13-v? Tyhmä oot se tiedetään kyllä... Katopas tänään sen sun "murun" fb profiilia kun sinne tulee tän vuorokauden aikana muutos... Ei voi kun nauraa sulle hölmölle vähästä tuut onnelliseks:D

    Äänestä

  • .Kyllä jokanen itse tietää mitä omalla elämällään tekee ,,,huolehtikaa jokainen omasta elämästänne mitä on jäljellä...ANTAKAA IHMISTEN RAKASTAA TOISIAAN...ihanaa kirjoitusta kun joku huomaa toivottaa toiselle hyvää työpäivää...tsemppiä ap JATKA SAMAAN TYYLIIN.olisin iloinenjos joku huomioisi minuakin toivottamalla ...

    Äänestä

Kerro kuka?

Äänestä

Hyvää työpäivää myös mun ihanalle miehelle tuonne euran suuntaan :)

Äänestä

Milloin punapää lumppu taas vaihtaa londiksi .Tälläkertaa näytti olevan punapää...

Äänestä
  • Joo se on tiedossa käy Panettaa itteään miesten työpaikoilla ja luulee että sitä rakastetaan :D

    Äänestä

  • missä päin tällaista tapahtuu?

    Äänestä

  • Hki

    Äänestä

ap nautin joka kerta kun sinua näen...täysin siemauksin ,jään sinua katsomaan....liian harvoin nähdään .oot ihana...en muuta voi sanoa

Äänestä
  • ap: oot oikeesti mies aika söötti...:)hyvää illan jatkoo,vain sinulle toivottavasti näemme huomenna jossain,:)

    Äänestä

Hai.mitä se työ on?

Äänestä
  • hai !!se on syötävää,tee siekin...

    Äänestä

Kuka olet? Nähtiin tänään. Kerro vaikka nimesi ensimmäinen kirjain.

Äänestä
  • perus p.llä alkava jos olet hän

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiijätkukaN kirjoitti:

ihanalle miehelle ,,olet ajatuksissani joka päivä..:)ei siitä pääse mihinkään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu