Kavalsivat erään lapsen rahat. Tästäkin lasten ja nuorenlautakunta joutui kokouksessaan puimaan ja antamaan päätöksen että rahat Kouvola maksaa takaisin lapselle jonka rahat Kouvolan lastensuojelun sossut kavalsivat.
Kouvolan lastensuojelijat
hyväkouvolajeee
1197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuttua touhua. Lisäksi niillä on netissä väärät ohjeet eli auttamismahdollisuudet.
Sitten sellaista huolenpitoa että sähköt poikki koko asunnosta (sähkölämmitteinen) Reilu kuukausi. Kivaa monisairaalle syödä / juoda kylmää koko jakso.
kouvolan pierusuojelu se on nimeltään.
kotkassa naureskellaan koko touhulle.
Hyvinvointipalvelut teki 5 miljoonan vajeen. Rohtoryhmä oli päättänyt erota että lomarahat taskuun.
Iso summa perkuukausi. Toivottavasti tutkivat.
Kertoisitko lisää kyseisestä asiasta jookouvoloantuntien. Kiinostaisi tietää enemmän suhareitten toiminnasta. Onko jotain materiaalia josta asia käy ilmi tms.
Kun lukee paikalliset lehdet huolella niin sieltä löytyy vinkkejä.
Esin tällainen. Rasto meni konkurssiin kun työmaa petti. Miinusta 3 miljoonaa. Sitten yrittivät vahinkoa kuroa umpeen niin velka kasvoi 6 miljoonaan. Vajaassa kolmessa vuodessa.
Oksasen vuokravilppi menee ehkä käräjille. Epäilen. 11 vuotta ilman valvontaa.
Valitettavasti tällä sivustolla pitää varoa vastauksia. Sisäpiiritieto voi paljastaa henkilön ja lopputili on varma.
Rikoksia nää Kouvolan "lastensuojelujat " tekevät alvariinsa. Psykopaattisia narsisteja. Etenkin johtoporras, palvelupäälikkö tms. Huh huh kuinka sairas voikaan olla. Valitettavaa vaan on se että kyseisistä levitetään alueen perheille tietoa. Ja nämä suoranaiset eläimet saavat olla ihan turpa tukossa luukuissaan.
Kädetön ja hukassa on palvelupäälikön työnkuva. Jopa narsisti viitteisiä hakemuksia rustailee ja ei osaa edes hoitaa tehtäviään. Hyvää materiaalia eteenpäin. Aplodit Kouvolan hyvinvointi, lastensuojelun palvelupäälikölle.
Uhka yhteiskunnalle.
Joulun Terveiset .Täysin verorahoilla elättetävä rikollis järjästö .Kuten turhat timot.Helvetin paskaista joulua ja helvetin huonoa uutta vuota .Missä näitten rikollisten pennut käy koulua.
Hohhoijaa kyllä on tyhjäpäistä kirjoittelua