Osaako mamut tätä ?!

560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Kyllä tänne noitakin sopii !
    Onkohan se pää jonnekin jäänyt??

    Äänestä

Eiköhän se mamu ollut tuokin runkkari. Pitää olla kiitollinen, ettei tällä kertaa lasta raiskannut.

Äänestä

Omanlaisiaan ruumiin häpäisijöitä molemmat.

Äänestä

Juankosken nakkisormi, yök!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomimiehen_ylivoimaa kirjoitti:

Mutta suomimies osaa:

http://www.savonsanomat.fi/uutiset/kotimaa/alaston-mies-tyydytti-julkisesti-taas-itseaan-nyt-huoltamon-pihassa/2181322

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu