RAISIOSSAKIN ON TOTEUTUNUT UNELMA 14V RAISKATTIIN

Turvapaikanhakia joka on ollut vuoden suomessa raiskasi 14v pikku tytön raisiossa..Hei haloo näitä alkaa olla joka vitun päivä...MINULLA ON UNELMA.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomi vielä syöttää' noita sikoja

Äänestä

Olisi siellä paljon joutilaampiakin raiskattavia ollut; tiedän ainakin yhden todistajana paskaa puhuneen läskipallon. Liekö hengissä sillä massalla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


suvakitvastuuseen kirjoitti:

Turvapaikanhakia joka on ollut vuoden suomessa raiskasi 14v pikku tytön raisiossa..Hei haloo näitä alkaa olla joka vitun päivä...MINULLA ON UNELMA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu