En ole halunnut seksiä miltei kahteen vuoteen. Mulle sattu sellanen kusipää kumppaniks joka vei viimisetkii halut ja pilas mun itsetunnon. Nyt vihaan itteeni kaikin puolin. Kokeilin lämmetä yhelle tyypille ja aina välillä kävinkin kuumana omissa ajtuksissani mutta jälkee päin lähinnä itkin ja olin paskana. en siis koskaa harrastanu tän tyypin kanssa seksiä. Musta tuntuu etten enää koskaa pysty harrastamaan seksiä miehen kanssa. Enkä kyllä itsenikään kanssa ainakaan kovin mielellään. Vituttaa ihan vitust koskee ittteää. Hyi helvetti. En jaksa enää ees uskoo, että koskaa mun seksihalut tulis takasin.
Vastaukset 6
- mullaeimeehyvin
ja nyt ku sammakkomes jätti minut,en varmasi saa enää ikinä :( tunsin sentää jotaa ku ajattelin sit miestä.
- 123123ff
missäpäin asut`? voisin ehkä herätellä halujasi uudellee
- Jänistyttö
Ei kiinnosta.
- 123123ff
mua kiinnostaa tuo kun sanot itseäsi jänistytöksi, koska itse pidän itseäni jänispoikana.. tosin tyttö joksi sinua luulin ei ollut jänis vaan joku aivan muu eläin.. en myöskää tiedä kuka on sammakkomies? et minua kyllä semmoiseksi koskaan kutsunut.
- Jänistyttö
123123ff kirjoitti:
mua kiinnostaa tuo kun sanot itseäsi jänistytöksi, koska itse pidän itseäni jänispoikana.. tosin tyttö joksi sinua luulin ei ollut jänis vaan joku aivan muu eläin.. en myöskää tiedä kuka on sammakkomies? et minua kyllä semmoiseksi koskaan kutsunut.
Mä oon oikeestaa jänistyttö mutkun sen joutuu salaamaan kun muuten puput tulee päälle. Puput on niin kovia astumaan. Täytyy pitää töpöhännästään huolta :) Sammakkomies on se sama mies, jonka kanssa olen pyörinyt jo pitkään tai joka lähinnä pyöritti minua.
- toinenkintääl
kertoiko se jutun armeijasta, sammakkomies, kuullostaa tutulta, sillä on juuri taipumusta juuri tuohon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4191861- 1501207
- 901131
- 1111110
- 671103
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku168937- 100773
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50689En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57664