Ei kannata äänestää tätä tyyppiä enää. Ei voi olla saamattomampaa ministeriä. Vähän puhetta, EI MINKÄÄNLAISIA tekoja.
- Maahanmuuton kustannukset räjähtäneet käsiin
- Maahanmuuton tuoma RIKOLLISUUS varsinkin raiskaukset räjähtäneet käsiin ja tämä on vasta alkua
- Maahanmuuttajille annetaan rahaa täysin vastiikkettomasti ja tämä on levinnyt arabimaissa
No ENTÄ ministerin vastaus:
"Olen huolissani yhteiskuntarauhasta". Siinä se. Älä vaan äänestä enää.
Jari Lindström - TURHUUDEN huipentuma
15
160
Vastaukset
- Heikkä88
Valitettavasti näin on. Turha mies. Ei ole edes ilmoittanut mitään suunnitelmaa. En äänestä enää-
- Ministerikiertoon
Mamut raiskavaavat koko ajan lisää ja lisää. Tänään on raiskattu kaksi, joista toinen oli LAPSI!!!!
Ministeri vetää pullaa ministeriössä ja on taas huolissaan yhteiskuntaruahasta - Petettyinksalainen
Eipä tämä turha tyyppi tule minunkaan ääntäni enää saamaan!
- Diinare_
on persujen uusi tervehdyssana ,eivät enää sano päivää tai terve vaan sanovat Diinare. Sanonta on samalla kunnianosoitus sanan keksijälle Juicelle joka teki myös persujen kansanlaulun.
https://youtu.be/WDXQJTgJMPw- jamppanextyttökaveri
Sinulla ja täällä on maan parhaat kirjoitus kommentit. Kaikki kirjoitat on varmaan Jampan ex kavereita. Heh, tuli löysät jampalle housuun löyhkää koko Kouvolassa.
- Ansu.J.K
JL:llän vastaus aina: Minunmielestä. Se ei paljon lämmitä.
- vitunsavolaiset
Joku heebo käveli partsin alta ja huusi "minä maksan teidän elämisen - vitun savolaiset, vitun mamut". Tää savolaisuus meni nyt vähän ohi
- UPMOikeusteit.laborantti
ministeri.
- LeSTAILIJA
Maahanmuuttajat työpaikkojen viereen asumaan tuntuu että aamuisin huudetaan kuin että ORJAT tulkaahan töihin.
- huhhahheih
he ovat meidän vasta saapuneet aatelisemme. Siksi eivät maksa veroja. Kuningas meiltä puuttuukin.
- Omituista
Kyllä ministereilläkin tulee olla akateeminne loppututkinto tai ainkin vaatimus sellaisesta:
Sitä ihmettelen miten voi olla oikeus- ja työministeri laborantin koulutuksella ja mitä hän tietää asioista oiekasti ei mitään.
Kukka päättää ministerien valinnan, pelkällä poliittisella taustalla?
Eikö pätevämpiä, osaavampai ole meillä? Vaan puolueesta joku laitetaan ministeriksi, sangen omituista.
Mitähän päätöksiä hän osaa tehdä oikeasti? - Kele.p
Juuri uutisissa: Lindström vetää palkanalennukset ym. muut köyhiä koskevat lait eteenpäin lakiesityksiin. "Hän köyhien asialla".
- kimkai
pitkä on jono
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015120520785351_uu.shtml - Prutsista
Pruts. Pruts .Pruts . Suu kiinni niin korvat aukee ja silmät kiinni niin pruts silmä aukee. moni uskoo vain pruts silmän puheisiin.
http://youtu.be/T0vM4TfVn2M
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044670Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn724600Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714117Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613025Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652742Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695