Kun ilmat lämpenevät

Kauhulla odotamme suurta raiskausaaltoa ilmojen lämmettyä.
Kesä tulee olemaan naisille, tytöille ja heidän läheisilleen vaikeaa aikaa.
Asialle EI OIKEASTI voi enää mitään; raiskaajat ovat jo täällä valmiina iskemään!
Ja heitä tulee lisää...
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suuri kiitos tästä kuuluu Sipilälle!

Äänestä

Ehkä myös suomalaisen naisen olisi syytä katsoa peiliin! Kannattaako liikkua yksin? Onko pukeutuminen provosoivaa?
Meidän tulee kunnioittaa myös muiden maiden kulttuureja ja naisilla on tiukat käyttäytymis ja pukeutumissäännöt islamikultturissa.
Täytyy muistaa myös, että suomalainenkin raiskaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gogkyg kirjoitti:

Kauhulla odotamme suurta raiskausaaltoa ilmojen lämmettyä.
Kesä tulee olemaan naisille, tytöille ja heidän läheisilleen vaikeaa aikaa.
Asialle EI OIKEASTI voi enää mitään; raiskaajat ovat jo täällä valmiina iskemään!
Ja heitä tulee lisää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu