Jos ette ryhdy pikaisiin toimiin mustahipiäisten "raiskaajien" poistamiseksi, vissiinkin vanhuksille tarkoittamaltanne kassakäytävänpenkeiltä loisimasta ja muutoinkin pois ostoskärryjen tieltä huitsinnevadaan.
Nuorisoltahan ykin teidän kaupassa asioinnin ovat lastenvanhemmat jo kieltäneet kyseisen asian vuoksi.
Vaihdan kauppaa jos asia ei ennen joulua korjaannu.
Nuorisoltahan ykin teidän kaupassa asioinnin ovat lastenvanhemmat jo kieltäneet kyseisen asian vuoksi.
Vaihdan kauppaa jos asia ei ennen joulua korjaannu.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Sinullahan on jo porttikielto Alkoon joten älä vingu turhaan. Saat poistua heti muihin kauppoihin.
Penkit tarkoitettu vanhuksille ja huonojalkaisille kaupassakävijöille,ei millekään elintasopakolaisille.
Penkit ovat tarkoitettu kaikille.
Mishä ne penkit oll, kun mina kayn AKLOssa, nin ei ole nakunyt kuin kaksi halavatun pitkaa käutavaa vierekäin. ja lopussa kaauppa keskela
Olen ollut vakituinen Sokoksen asiakas, mutta minun täytyi vaihtaa kauppaa koska aina kaupassa käydessä nämä matut olivat vastassa ovella ja tuijottivat, että katsonko heitä silmiin.
S-ryhmä alkaa myymään halal lihaa, joten minäkin vaihdan toiseen kauppaan. Tätä invaasiota en halua tukea millään lailla. Ja jos te muut kans, ette halua suomen islamisointia, niin vaihtakaa tekin ostokset muualle. Käsittääkseni k-ryhmä ei ole viel halal linjalle lähtenyt, eli pysyy haram tuotteissa. Tiedä sitten?
Ja muistakaa olla laittamatta rahaa $PR:n keräyksiin. Kaikki menee loisien ylläpitoon. Mielummin varastakaa lipas ja viekää se vanhustenkotiin tai päiväkotiin, et saavat sinne enemmän virikkeitä. Ja husun terveiset suvakeille ja muille jotka tätä pakoloisasiaa kannattaa.
Juuri näin'
Ei eläinrääkkäykselle. Tanska on oikeassa.
Epäeettistä, inhottavaa.
Ählämän iltarukous.
Seinän takanoko nainen, mua ihanasti jo panetaa ....seinäläpi raisk.....
Ootpa tosi kusipää.
https://youtu.be/22WiuqacFVI
http://static.mvlehti.net/uploads/2015/11/10444284_10152149393955059_1670848138_n.mp4?_=1
http://static.mvlehti.net/uploads/2015/11/12254324_848987001888134_606835658_n.mp4?_=1
Näinkö tosiaan toimitaan? Tunnuslappu vielä kaulassa!
Valkoiset siirtyvät asumaan toisille alueille, lopettavat määrätyissä kylpylöissä ja kaupoissa käynnin ja virolaisia ja venäläisiäkin on jo varoitettu tulemasta turisteiksi Suomeen invaasion vuoksi, koska tautiriski ja väkivaltariksi.
Moni kylpylä ja kuntosali kokee nyt jo asiakaskatona sen, että naiset eivät enää uskalla niihin mennä. Suomalainen nainen tienaa itse omat rahansa ja ei maksa sellaisista palveluista, missä kouritaan ja huoritellaan ja ahdistellaan.
Noh noh täällä on taijettu Puuttinin röllitehtaan tuotoksia MV-lehestä lukea ja vielä uskottu niihin. Viittaan tuohon varoitteluun Suomeen matkustamisesta.
Puikkarin salillaki saanu ihan rauhassa reenata, eikä oo tarttenu ahistelua kokea. Onhan siellä turvapaikanhakijoita toisinaan paljonkin, mutta kohtelijaita poikia ovat olleet. Joukkohysteriaa täällä pitkin nettiä lietsotaan, kun pelätään vierasta ja tuntematonta. Ongelmia on, en sitä kiistä, mutta turhaa paisuttelua omien fobioiden vuoksi on myös havaittavissa.
Ja sokkarin penkillä saa kaikki minun puolesta istua :)
Vanhat mummat saavat kyllä olla rauhassa ahdistelulta.
Hyvää Uuttavuotta sokoksenpomot, päätös nyt tehty kaupassa asiointiin.
TURKKIIN
kyllä matuja suositaan, johan se näkyy katukuvassa kun pudis-tytöt lykkää lastenvaunuja..no mikä sieltä kurkkaa no pikku-matu
Yhyy, ne antaa mieluummin niille ku meille...epistä
Teillä siellä tavallisilla TAAVEILLA. Mutujen kanssa , ei ole tasavertainen lähtökohta naismarkkinoilla. Mutu poika on "sliipattu" ja " hapitus" eli imago kohillan. Työt ei paina. Tukka on hyvin. Kohteliaisuuksia riittää naisille. Mietippä sinäkin, paikallinen " poitsu". Miltä?? , näytät. ELI SITÄ HABITUSTA. ja ehkä käytöstä, ja kielenkäyttöä...
kyllä suomi poika on suomi poika ilman suaveakin päähän lykättynä, ei tarvi semmosta kiiltoliimaa. kyllä se totuus paljastuu kun eletään yhteistä elämää ja naistaei arvosteta, no tavaraa saa antaa!!
Neitihän taitaa olla poju!
Sulle ei oo poonuskorttia annettukkaa. Vitut.