chryslerin kipinä

missä mahtaa olla vika kun ei tuu kipinää toiseen pyttyyn toiseen tulee. puolat on testattu. sytytys on kärjetön.
2318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulpassa

Äänestä

Jos puolalle asti tulee jännite niin ei voi olla vika kuin tulpanjohto,tulpanhattu,tulppa nämä testaa ensin. ja seuraavaksi sytytysboksi näitä
kärähtää silloin tällöin, mutta en tiedä oisko vika siinä, kun toiselle pytylle tulee jännite.

Mutta luultaavammin tuohon Chrysleriin saa osia aikas hyvin, kun vertaa Ruotsalaisiin perämoottoreihin,,, niihin joutuu teettämään osia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


chrysler 60 kirjoitti:

missä mahtaa olla vika kun ei tuu kipinää toiseen pyttyyn toiseen tulee. puolat on testattu. sytytys on kärjetön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu