Jos on munaa tarpeeksi? Vittuako te täällä itkette ettei suvakit anna lupaa?
Menkää niille hennalalaisille sanoon!
007-lupa-inistä-palstall
1394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tuu sä paskahousu myös sanomaan meille oman maan puolustajille tuo päin naamaa. Me pelastetaan todennäköisesti sinunkin henkesi.
Mene vittuun skitsoileen sinä et pelasta mitään homoaivo! Etkö vittu tajua että asianne ei mitenkään mulle kuulu eikä mua kiinnosta joten menkää sanoon niille älkääkö yrtittäkö vetää mukaanne tyyppejä jotka haluaa olla omissaoloissaan saatanan ääliöt!
Omissa oloissa? Kuitenkin troollaa keskustelupalstoilla? Älä auo päätäs jos et kestä saada takaisin. Puhumattakaan, että saisit turpiis, kun näyttäytyisit.
Sulta saatanan homolta ei saa kukaan turpaan! Työnnä suppo perseesees kuirupersehomo sillä persees haisee!
Tämmönen sää oot: "Yhyy yhyy tulkaa auttaan ko me ei ite uskalleta"
Ensin ollaan päälle käymässä ja sitten itkette apua saatanan otsalohkovammaiset!
Waude poju. :D onko kiva olla kiimainen mamujen homopano?
Väittämäsi on kontradiktiivinen todellisuuden kanssa. Lienet puhevammainen otsalohkovamman takia ja tarvinet älämölö agnstiasi tulkitsevaa välittäjää kommunikoidaksesi hennalalaisten kanssa? Vai johtuisiko se siitä että pelkäät kusisukassa ja kerjäät apua niiltä joita kohtaan olet loukannut käytökselläsi?
Jokaiselle paskanaamalle jonka olen nähnyt olen sanonut GOU HOME. Ja jokaiselle on varastossa aina mukana rautaa.
Me SUOMEN SOMALIALAISETKIN sanotaan niille että GOU HOME this is our turf!
höh ei ne ymmärrä suomea niin ei voi sanoo mitään hennalalaiille.Eikä mulla olis munaakaan .oon aika munaton höh
Taidat olla kikulipoika kalliosta.
Eksä tiedä että mannerheim oli musta! Näitsä sitä leffaa ollenkaan!
KKK = Kiven Kova Kalliolainen! Musta Kallio RULEZ!
Kallion mustat on Kovimpia SUOMALAISIA vaikka synnyinmaamme on SOMALIA