Aito neliveto, karjapuskuri ja lumiaura. Mönkijä sysisavella on lasten leikkikalu verrattuna RAM pikuppiin. Citymaasturi käy rouvan kauppaautoksi mutta pikupilla voi hinata kun tarvitaan vetoapua.
Pickup Savelle varma valinta
Soratietaieitietäihansa
576
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vaan kuselta haisevassa ja mamuja tulvivassa kantiksessapa ei tarvita edes jatsareita, siellä vain paljain sorkin kelkkoo menemään ja kyntää eteenpäin vaikka paskaa, irstaa ja mamun jätöksiä lilluukin polviin asti ja haju on jotain aivan saatanan käsittämätöntä !.
Mitä vitun väliä sillä on, KUN ON NE _P.A.L.V.E.L.U.T_ niin _saaaatanan_lähellä siellä VoK:ien, MaMu:jen ja MaTu:jen saastuttamassa ytimessä.
Jos valita pitää saven ja ytimen väliltä, niin savi voittaa 6-0, mennen tullen ja palatessakin.
Nii just!
Tyhmä saviasukki ajaa omalla autolla töihin. Itse puen kurahousut jalkaan, niin ei tee tiukkaakaan laskea reilusti ylipainoinen ruhoni julkisten eritteistä märälle penkille.
Tai kävellä 400 m töihin ja 600 ostoskeskukseen. Ylipaino kertyy juuri sille autossa ruuhkiin jämähtäneelle perheelliselle joka istuu päästääkseen taas töihin istumaan :)
Kannattaa myös varautua saappaisiin. Parin vuoden päästä savi on noussut ohuen ruokamultakerroksen läpi. Tässä vaiheessa täytyy myös hankkia jyrsin ja tilata 2 kuormalavallista multaa ja perustaa se kuoleva savinurmikenttä uudelleen. Missään nimessä ei kannata satsata rakentamisvaiheessa kunnon rakennekerroksiin. Onhan se sadesuihku ja kalliit valkokiiltokalusteet nyt paljon tärkeämpiä.
Savella ei pysty maksamaan vuokraansa luonnossa. lisäksi seuranhaku savella lienee myrkkyä kun ei ile gaybaareja
Pitäkää siis savenne ja pikkarinne buuuhaahhaaa